2023/2024. évi tánctanfolyamainkat az alábbi helyszíneken
tervezzük:
Balaton parti települések
BALATONALMÁDI
· PANNÓNIA KULTURÁLIS KÖZPONT
– óvodás péntek
17,00 – 17,45 óra
– iskolás péntek 16,00 – 17,00 óra
BALATONFŰZFŐ
· IRINYI ÁLTALÁNOS ISKOLA
– iskolás péntek 15,00 – 15,45 óra
– óvodás péntek 15,45 – 16,30 óra
BALATONKENESE
· PILINSZKY ÁLT ISKOLA
– iskolás péntek
15,15 – 16,00 óra
– óvodás péntek 16,00 – 16,45 óra
SIÓFOK
· C&M DANCE STÚDIÓ
– kezdő iskolás
csütörtök 16,15 – 17,00 óra
– haladó iskolás
csütörtök 16,15 – 17,45 óra
– óvodás csütörtök 17 – 17,45 óra
Székesfehérvár és környéke
AGÁRD
· CHERNEL ÁLTALÁNOS ISKOLA
– iskolás csütörtök
16,15 – 17,15 óra
CSÁKVÁR
· ÁLTALÁNOS ISKOLA
– kisiskolás kezdő
péntek 15,00 – 16,00 óra
– óvodás péntek 16,00 – 16,45 óra
GÁRDONY
· ÁLTALÁNOS ISKOLA
– iskolás csütörtök 15,00 – 15,45 óra
PÁKOZD
· ÁLTALÁNOS ISKOLA
– iskolás csütörtök 16,00 – 17,00 óra
SZABADBATTYÁN
· ÁLTALÁNOS ISKOLA
– iskolás, óvodás
hétfő 16 – 17 óra
SZÉKESFEHÉRVÁR
·COMENIUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
– kedd 16,00 – 17,00
óra
·II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
– hétfő 16 – 17,00 óra
·ISTVÁN KIRÁLY ÁLT. ISKOLA
– hétfő kezdő 16 – 17 óra, haladó 16,00 – 17,30 óra
·KODÁLY ZOLTÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
– szerda 14,30 – 15,30 óra
·KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
– iskolás csütörtök
16,00 – 17,00 óra
·NÉMETH LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA
– iskolás szerda 16,00 – 17,00 óra
·SZÉNA TÉRI ÁLTALÁNOS ISKOLA
– szerda 15,45 –
17,15 óra
·TÁNCSICS ÁLTALÁNOS ISKOLA
– kedd 16,15 – 17,15 óra
·TELEKI BLANKA ÁLTALÁNOS ISKOLA
– szerda 16,10 – 17,40 óra
·TÓVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA
– iskolás kezdő kedd 16 – 17 óra, haladó 16,00 – 17,30 óra
– óvodás kedd 17 – 17,45 óra,
·VÖRÖSMARTY ÁLTALÁNOS ISKOLA
– iskolás hétfő
15,45 – 16,45 óra
– óvodás kedd 16,45 – 17,30 óra
·CUTLER FITNESS
– versenyző hétfő 17,15 – 19,45 óra
– versenyző szerda 18,00 – 19,30 óra
·VOK
– versenyző kedd 17,30 – 19,00 óra, szerda 17,45 – 19,30 óra
– ovis hétfő 18,00 – 18,45 óra
Veszprém és környéke
VESZPRÉM
·DEÁK ÁLTALÁNOS ISKOLA
– kezdő hétfő 16 –
17 óra
– haladó hétfő 16 –
17,30 óra
·DÓZSA ÁLTALÁNOS ISKOLA
– iskolás kedd 16 – 17 óra
·SIMONYI ÁLTALÁNOS ISKOLA
– szerda kezdő 16,00
– 17,00 óra, haladó 16,00 – 17,30 óra
– kisversenyző szerda 17,00 – 18,00 óra
·BÓBITA ÓVODA
– hétfő 15,30 –
16,15 óra
·HÁRSFA ÓVODA
– péntek 15,30 –
16,15 óra
·JENDRASSIK – VENESZ SZAKGIMNÁZIUM
– versenyző hétfő 18,00 – 19,30 óra, kedd 17,30 – 19,00 óra
· VADVIRÁG ÓVODA
– kedd 15,45 – 16,30 óra
·ÉLES CSARNOK
– versenyző csütörtök, péntek 19,00 – 21,00 óra
BERHIDA
·KÖZÖSSÉGI HÁZ
– kedd 16,00 – 16,45 óra
GYULAFIRÁTÓT
·MŰVELŐDÉSI HÁZ
– iskolás csütörtök 17,15 – 18,15 óra
– óvodás csütörtök 17,15 – 18,00 óra
HAJMÁSKÉR
· ÁLTALÁNOS ISKOLA
– kezdő iskolás csütörtök 16,00 – 17,00 óra, haladó 16,00 – 17,30 óra
HEREND
· MŰVELŐDÉSI HÁZ
– óvodás és
kisiskolás hétfő 17,00 – 18,00 óra
LITÉR
·REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
– óvodás és iskolás hétfő 16,00 – 17,00 óra
ÖSKÜ
· IKSZT MŰVELŐDÉSI HÁZ
– óvodás és kezdő iskolás szerda 17,15 – 18,15 óra, haladó 17,15 – 18,45 óra
PÉTFÜRDŐ
· MŰVELŐDÉSI HÁZ
– óvodás és kezdő iskolás kedd 17,00 – 18,00 óra, haladó 17,00 – 18,30 óra
PEREMARTON
· PEREMARTON MŰVELŐDÉSI HÁZ
– óvodás és kezdő
iskolás csütörtök 17,45 – 18,30 óra
VÁRPALOTA
·NEPOMUKI KATOLIKUS ÁLT. ISKOLA
– óvodás és kezdő iskolás
péntek 16,30 – 17,30 óra
– haladó iskolás péntek 16,30 – 18,00 óra
VILONYA
·KÖZÖSSÉGI HÁZ
– óvodás és iskolás kedd 17,15 – 18,00 óra
ZIRC
·ÓVODA
– csütörtök 16,00 – 16,45 óra
·REGULY ÁLTALÁNOS ISKOLA
– iskolás csütörtök
16,00 – 16,45 óra