Tanfolyamok

Elérhető tanfolyamaink

2022/2023. évi tánctanfolyamainkat az alábbi helyszíneken tervezzük:

Balaton parti települések

BALATONALMÁDI

  • PANNÓNIA KULTURÁLIS KÖZPONT
    – óvodás péntek 17,00 – 17,45 óra
    – iskolás péntek 16,00 – 17,00 óra

BALATONFŰZFŐ

  • IRINYI ÁLTALÁNOS ISKOLA
    – péntek 15,00 – 15,45 óra

BALATONKENESE

  • PILINSZKY ÁLT ISKOLA
    – óvodás és kisiskolás péntek 14,30 – 15,15 óra

SIÓFOK

  • C&M DANCE STÚDIÓ
    – óvodás csütörtök 17 – 17,45 óra
    – kezdő iskolás csütörtök 16,15 – 17,00 óra
    – haladó iskolás csütörtök 16,15 – 17,45 óra

RÁCALMÁS

  • MŰVELŐDÉSI HÁZ
    – óvodás, iskolás péntek 16,15 – 17,15 óra

Székesfehérvár és környéke

AGÁRD

  • CHERNEL ÁLTALÁNOS ISKOLA
    – iskolás csütörtök 16,15 – 17,15 óra

CSÁKVÁR

  • ÁLTALÁNOS ISKOLA
    – kisiskolás kezdő péntek 15,00 – 16,00 óra
    – óvodás péntek 16,00 – 16,45 óra

SZABADBATTYÁN

  • MŰVELŐDÉSI HÁZ
    – iskolás, óvodás hétfő 16 – 17 óra

SZÉKESFEHÉRVÁR

  • COMENIUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
    – kedd 16,00 – 17,00 óra
  • II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
    – szerda 16 – 17,30 óra
  • ISTVÁN KIRÁLY ÁLT. ISKOLA
    – hétfő kezdő 16 – 17 óra, haladó 16,00 – 17,30 óra 
  • KODÁLY ZOLTÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
  • – szerda 14,30 – 15,30 óra
  • KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
    – iskolás csütörtök 16,00 – 17,00 óra
  • NÉMETH LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA
    – iskolás szerda 16,00 – 17,00 óra
  • SZÉNA TÉRI ÁLTALÁNOS ISKOLA
    – szerda 15,45 – 17,15 óra
  • TÁNCSICS ÁLTALÁNOS ISKOLA
    – kedd 16,15 – 17,15 óra
  • TELEKI BLANKA ÁLTALÁNOS ISKOLA
    – szerda 16,10 – 17,40 óra
  • TÓVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA
    – óvodás kedd 17 –  17,45 óra, haladó 16,00 – 17,30 óra
    – iskolás kezdő kedd 16 – 17 óra
  • VÖRÖSMARTY ÁLTALÁNOS ISKOLA
    – óvodás kedd 16,30 – 17,15 óra
    – iskolás hétfő 16,00 – 17,00 óra
  • CUTLER FITNESS
    – versenyző hétfő 16,00 – 19,30 óra
  • VOK
    – versenyző kedd 17,30 – 19,00 óra, szerda 18,00 – 19,30 óra
    – ovis hétfő 18,00 – 18,45 óra

Veszprém és környéke

VESZPRÉM

  • DEÁK ÁLTALÁNOS ISKOLA
    – kezdő hétfő 16 – 17 óra
    – haladó hétfő 16 – 17,30 óra
  • DÓZSA ÁLTALÁNOS ISKOLA
    – iskolás kedd 16 – 17 óra
  • SIMONYI ÁLTALÁNOS ISKOLA
    – szerda kezdő 16,00 – 17,00 óra, haladó 16,00 – 17,30 óra
  • BÓBITA ÓVODA
     – hétfő 15,30 – 16,15 óra
  • HÁRSFA ÓVODA
    – péntek 15,30 – 16,15 óra
  • JENDRASSIK – VENESZ SZAKGIMNÁZIUM
    – versenyző hétfő 18,00 – 19,30 óra, kedd 17,30 – 19,00 óra
  • PADÁNYI ÁLT. ISKOLA
    – hétfő 16,30 – 17,30 óra
  • VADVIRÁG ÓVODA
    – kedd 15,45 – 16,30 óra
  • ÉLES CSARNOK
    – versenyző csütörtök, péntek 19,00 – 21,00 óra

BERHIDA

  • KÖZÖSSÉGI HÁZ
    – kedd 16,30 – 17,15 óra       

GYULAFIRÁTÓT

  • MŰVELŐDÉSI HÁZ
    – iskolás csütörtök 17,15 – 18,15 óra
    – óvodás csütörtök 17,15 – 18,00 óra 

HAJMÁSKÉR

  • ÁLTALÁNOS ISKOLA
    – kezdő iskolás csütörtök 16,00 – 17,00 óra, haladó 16,00 – 17,30 óra

HEREND

  •  MŰVELŐDÉSI HÁZ
    – óvodás és kisiskolás hétfő 17,00 – 18,00 óra

ÖSKÜ

  • IKSZT MŰVELŐDÉSI HÁZ
    – óvodás és iskolás szerda 16,15 – 17,15 óra

PAPKESZI

  • KULTÚRHÁZ
     – óvodás és iskolás csütörtök 16,00 – 16,45 óra

PÉTFÜRDŐ

  • MŰVELŐDÉSI HÁZ
    – óvodás és kezdő iskolás kedd 17,00 – 18,00 óra, haladó 17,00 – 18,30 óra

PEREMARTON 

  • PEREMARTON MŰVELŐDÉSI HÁZ
    – óvodás és kezdő iskolás csütörtök 17,15 – 18,00 óra

 VÁRPALOTA

  • NEPOMUKI KATOLIKUS ÁLT. ISKOLA
    – óvodás és kezdő iskolás péntek 16,30 – 17,30 óra
    – haladó iskolás péntek 16,30 – 18,00 óra

VILONYA

  • KÖZÖSSÉGI HÁZ
     óvodás és iskolás kedd 15,00 – 15,45 óra

ZIRC

  • ÓVODA
    – csütörtök 16,00 – 16,45 óra
  • REGULY ÁLTALÁNOS ISKOLA
    – iskolás csütörtök 16,00 – 16,45 óra